The Pond Library

Vraag en Antwoord

Notifications
Clear all




zelf filter maken

2 Posts
2 Users
0 Likes
11.7 K Views
debbie
(@debbie)
New Member
Joined: 19 years ago
Posts: 1
Topic starter  

ik wil zelf een filter bouwen voor een koi vijver van 8000 liter
nou wil ik weten of ik een aantal biofilters aan elkaar kan verbinden
en in elke ton ander filter matriaal te doen
de eerste borstels
de tweede matten
en de derde weet ik niet zeker
kunnen jullie mij advies geven of dit mogenlijk is
en wat ik er het beste in kan doen als filter matriaal
groetjes debbie


   
Quote
mic
 mic
(@mic)
Estimable Member
Joined: 22 years ago
Posts: 186
 

kijk maar eens hier http://www.vijverexperts.com/artikel.php?artikel_id=168&dossier_id=10&categorie=Zelfbouw
Dit is mijn zelfbouwfilter met regentonnen die tot vorig jaar op m'n vijver van 20.000 liter draaide en nu op m'n q-bak van 4000 liter .


   
ReplyQuote



The Pond Library

Als tuinliefhebber maak je een tuin pas echt compleet met een waterpartij in de vorm van een vijver of water ornament. Een vijver maak je pas echt af met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. De liefhebbers van prachtig gekleurde koi noemen we koi keepers.

De Nieuw hier? Start hier! pagina geeft je een compleet overzicht van de interessantste en meest populaire artikels op de site

De Vijvers en Koi Kennisbank zit boordevol achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en koi hobby. Dit is de basiskennis en uitleg over alle begrippen.